Chwila wolnego czasu, trochę chęci, dobry humor, interesująca trasa i sprawny rower. Niczego więcej nie trzeba, żeby – rodzinnie, grupowo albo indywidualnie – ale zawsze fantastycznie spędzić dzień podróżując rowerem.

W naszej wypożyczalni rowerów dobrze wiemy, że nic nie zastąpi dwóch kółek. Ty zadbaj o czas i nastrój, a my zajmiemy się resztą. Dobierzemy sprzęt, pomożemy wybrać trasę i polecimy Ci najpiękniejsze miejsca do odwiedzenia na północnym Mazowszu, ale nie tylko. Aktywna turystyka to nie tylko nasza pasja, to całe nasze życie.

Dlaczego rower?

Odpowiedź jest prosta – bo to najlepszy sposób na podróżowanie. Tani, wygodny, bezpieczny, zdrowy, ekologiczny… Na dodatek uniwersalny. Nieważne, ile masz lat i jaką masz kondycję. Nieważne, czy masz towarzystwo, czy wolisz jeździć sam. Rower to zawsze dobry wybór.

Rowerem rodzinnie

Rodzinne wycieczki rowerowe to nie tylko sposób na spędzenie czasu. To zupełnie inna jakość wspólnych wyjazdów. Bez pośpiechu i stania w korkach, bez nudy i kłótni na tylnym siedzeniu samochodu. Aktywnie spędzając czas z rodziną, po pierwsze uczymy dzieci tego, że wypoczynek to coś innego niż siedzenie przed komputerem albo leżenie na kanapie. Po drugie, że rodzinne więzi są niezastąpione. Przecież podczas rowerowej wycieczki dobrze się razem bawimy, ale też wspieramy, dodajemy sobie nawzajem siły i wiary w siebie. A po trzecie – uczymy dzieci dbać o zdrowie. Korzyści z roweru to lepsza kondycja, dobra sylwetka, ale też lepsze zdolności intelektualne. Rzadko zdajemy sobie sprawę, że jazda na rowerze rozwija myślenie przestrzenne – to samo, które jest potrzebne na przykład w nauce geometrii! Mama, tata, dzieci i rowery to zawsze dobry wybór.

Rowerem grupowo

Nie masz pomysłu na weekend? Nic prostszego – wystarczy zebrać grupę znajomych i wybrać się na rowerową wyprawę, np. Szlakami Puszczy Kampinoskiej. Nikt nie będzie wpatrywał się w telefon ani dzwonił do pracy (znasz to ze spotkań przy różnych okazjach, prawda?). Wspólna wycieczka rowerowa to okazja, żeby spokojnie porozmawiać, pożartować, odwiedzić miejsca często niedostępne samochodem i… sprawdzić się w trudniejszych sytuacjach. Albo – zwłaszcza podczas męskich wyjazdów – trochę porywalizować. Poza tym – w grupie podróżuje się raźniej i bezpieczniej. A coraz liczniejsze i doskonale utrzymane ścieżki i trasy rowerowe gwarantują, że również komfortowo.

Rowerem indywidualnie

A jeżeli w wolnym czasie masz ochotę jedynie na to, żeby w spokoju zostać sam na sam z własnymi myślami, też wsiądź na rower. Możesz się wyciszyć i w spokoju pomyśleć, jadąc po prostu przed siebie; albo wyrzucić wszystkie negatywne emocje, ścigając się z samym sobą i pokonując własne słabości. Solidna dawka zmęczenia na świeżym powietrzu uwolni cię od wszystkich stresów. Samotna rowerowa wyprawa to kwintesencja wolności – żadnych terminów, żadnych stresów, żadnych problemów. Tylko Ty, rower i przestrzeń.

Jazda rowerem wcale nie musi (chociaż może) być sportem ekstremalnym. Na rowerze to Ty o wszystkim decydujesz. Dokąd pojechać i po co. Chcesz odpocząć? Czy mocno zmęczyć? Spędzić czas w ciszy i samotności? Czy pożartować ze znajomymi? Pokazać dzieciom zabytki czy zabrać żonę na romantyczny spacer? Obojętnie, jaki jest twój cel, rower jest zawsze dobrym rozwiązaniem.

Zadzwoń, przyjedź lub przyjdź do naszej wypożyczalni rowerów, a my dobierzemy Ci sprzęt i doradzimy najlepszą trasę. Powiedz nam tylko, jaki masz pomysł. Jeżeli chcesz lub chcecie pojeździć rodzinnie, grupowo czy indywidualnie – zawsze możecie na nas liczyć.

Ten post ma 2 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.