Jesteśmy entuzjastami niepowtarzalnego uroku krajobrazów okolic Puszczy Kampinoskiej oraz nadwiślańskich łąk. Korzystając z naszej wypożyczalni rowerów możesz odkryć piękno i turystyczne walory podwarszawskich okolic, a także te mniej znane i dostępne, a przecież niezwykle malownicze szlaki Puszczy Kampinoskiej. Wybierając nasza ofertę masz okazję przeżyć wiele ciekawych, rowerowych przygód.

Postaramy się zapoznać Was z trasami rowerowymi, które sami lubimy odwiedzać. Niezależnie do tego czy prowadzą one polnymi drogami, utwardzonymi szosami, czy też leśnymi ścieżkami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie trzeba pedałować przez wiele kilometrów, aby rowerowa wycieczka była ciekawa i zapewniała odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

Jeśli trzeba pomożemy zaplanować Wam trasę o różnym stopniu trudności i długości od kilku do kilkudziesięciu kilometrów. Wybierając się na wypoczynek za miasto nie każdy ma możliwość zabrania ze sobą roweru. Dlatego nasza wypożyczalnia rowerów oferuje wysokiej jakości rowery górskie, krosowe i szosowe. Naszym Klientom, udostępniamy rowery marek Kross oraz Arkus-Romet, rowery miejskie B’twin, a także trekkingowe Trip City.

Pracując przez 7 dni w tygodniu dbamy o komfort Klientów, tak aby pomóc wybrać najbardziej dogodny termin i dobrać odpowiedni sprzęt rowerowy. Dochowamy wszelkich starań, aby pomóc Wam wybrać wycieczkę rowerową przebiegająca idealną dla Waszych oczekiwań trasą i za rozsądną cenę. Specjalizujemy się w obsłudze grup, wycieczek rodzinnych jak i osób indywidualnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, dzięki czemu z pewnością skorzystacie z naszych usług powtórnie.

Zapierające dech w piersiach krajobrazy i wrażenia podczas wycieczek w nadwiślanych okolicach na długo pozostaną w Waszej pamięci!